CF12JB1K50
MFR.Part #
CF12JB1K50
JLCPCB Part #
C5573093
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.5kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS