CF12GT82R0
MFR.Part #
CF12GT82R0
JLCPCB Part #
C3436174
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 82Ω Carbon Film Resistor ±2% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS