CF14JB1K20
MFR.Part #
CF14JB1K20
JLCPCB Part #
C6148758
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.2kΩ 250mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS