CF12JT15M0
MFR.Part #
CF12JT15M0
JLCPCB Part #
C3453775
Description
-1500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 15MΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS