CF12JB390R
MFR.Part #
CF12JB390R
JLCPCB Part #
C6483244
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 390Ω 500mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS