CF12JA2K40
MFR.Part #
CF12JA2K40
JLCPCB Part #
C3541165
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 2.4kΩ 500mW Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS