CF12GB56K0
MFR.Part #
CF12GB56K0
JLCPCB Part #
C7229149
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 56kΩ Carbon Film Resistor ±2% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS