CF12JT5R10
MFR.Part #
CF12JT5R10
JLCPCB Part #
C3434139
Description
-55℃~+155℃ 5.1Ω 500mW Carbon Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS