WW1FT12R4
MFR.Part #
WW1FT12R4
JLCPCB Part #
C3359208
Description
-55℃~+350℃ 12.4Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件,D2.8xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS