CF12JA620R
MFR.Part #
CF12JA620R
JLCPCB Part #
C3389803
Description
-400ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 620Ω Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS