CF12GB68K0
MFR.Part #
CF12GB68K0
JLCPCB Part #
C6139749
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 500mW 68kΩ Carbon Film Resistor ±2% Plugin,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS