CF14GB680K
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CF14GB680K
JLCPCB Part #
C7106627
Package
Plugin,D2.3xL6mm
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 250mW 680kΩ Carbon Film Resistor ±2% 插件,D2.3xL6mm Through Hole Resistors ROHS