CF12JB680K
MFR.Part #
CF12JB680K
JLCPCB Part #
C6529176
Description
-55℃~+155℃ -850ppm/℃~0ppm/℃ 500mW 680kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.7xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS