SQP700JB-18K
MFR.Part #
SQP700JB-18K
JLCPCB Part #
C3357799
Package
Plugin,35x9.5mm
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 7W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,35x9.5mm Through Hole Resistors ROHS