CB7JB83R0
MFR.Part #
CB7JB83R0
JLCPCB Part #
C5611276
Package
Plugin,35x9.5mm
Description
-55℃~+275℃ 7W 83Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,35x9.5mm Through Hole Resistors ROHS