RSF3JT3R00
MFR.Part #
RSF3JT3R00
JLCPCB Part #
C2592628
Description
-55℃~+235℃ 3W 3Ω Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS