CB3JB5R60
MFR.Part #
CB3JB5R60
JLCPCB Part #
C2644580
Description
-55℃~+275℃ 3W 5.6Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS