CB7JB1R50
MFR.Part #
CB7JB1R50
JLCPCB Part #
C2645226
Description
-55℃~+275℃ 1.5Ω 7W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL35mm Through Hole Resistors ROHS