CB5JB10R0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CB5JB10R0
JLCPCB Part #
C2644530
Package
Plugin,D9.5xL22mm
Description
-55℃~+275℃ 10Ω 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL22mm Through Hole Resistors ROHS