CB3JBR220
MFR.Part #
CB3JBR220
JLCPCB Part #
C3400773
Description
-55℃~+275℃ 220mΩ 3W Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS