CB3JBR560
MFR.Part #
CB3JBR560
JLCPCB Part #
C3480013
Description
-55℃~+275℃ 3W 560mΩ Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS