CB3JBR300
MFR.Part #
CB3JBR300
JLCPCB Part #
C3446510
Description
-55℃~+275℃ 300mΩ 3W Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS