CB3JB10R0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
CB3JB10R0
JLCPCB Part #
C3490680
Package
Plugin,D8xL22mm
Description
-55℃~+275℃ 10Ω 3W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS