CB3JB6R20
MFR.Part #
CB3JB6R20
JLCPCB Part #
C2644587
Description
-55℃~+275℃ 3W 6.2Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS