SQP300JB-1K6
MFR.Part #
SQP300JB-1K6
JLCPCB Part #
C1392819
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 3W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8xL22mm Through Hole Resistors ROHS