CB2JB1R20
MFR.Part #
CB2JB1R20
JLCPCB Part #
C2644443
Description
-55℃~+275℃ 1.2Ω 2W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6.4xL18mm Through Hole Resistors ROHS