CB2JBR820
MFR.Part #
CB2JBR820
JLCPCB Part #
C2644438
Description
-55℃~+275℃ 2W 820mΩ Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D6.4xL18mm Through Hole Resistors ROHS