CSRT2512FT1R20-UP
MFR.Part #
CSRT2512FT1R20-UP
JLCPCB Part #
C4208788
Package
2512
Description
-55℃~+170℃ 1.2Ω 3.5W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS