WCB25JB47R0
Extended
Manufacturer
SEI(Stackpole Elec)
MFR.Part #
WCB25JB47R0
JLCPCB Part #
C2646594
Package
Plugin,63.5x12.7mm
Description
-55℃~+275℃ 25W 47Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,63.5x12.7mm Through Hole Resistors ROHS