CB15JB43R0
MFR.Part #
CB15JB43R0
JLCPCB Part #
C3442847
Description
-55℃~+275℃ 15W 43Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D13xL48mm Through Hole Resistors ROHS