CB15JBR470
MFR.Part #
CB15JBR470
JLCPCB Part #
C2646259
Description
-55℃~+275℃ 15W 470mΩ Wirewound Resistor ±5% ±800ppm/℃ 插件,D13xL48mm Through Hole Resistors ROHS