CB10JB80R0
MFR.Part #
CB10JB80R0
JLCPCB Part #
C7227355
Package
Plugin,48x9.5mm
Description
-55℃~+275℃ 10W 80Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,48x9.5mm Through Hole Resistors ROHS