SQP10AJB-3K6
MFR.Part #
SQP10AJB-3K6
JLCPCB Part #
C3409404
Package
Plugin,48x9.5mm
Description
-55℃~+155℃ 10W 3.6kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% Plugin,48x9.5mm Through Hole Resistors ROHS