CB10JB30R0
MFR.Part #
CB10JB30R0
JLCPCB Part #
C2645782
Description
-55℃~+275℃ 10W 30Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL48mm Through Hole Resistors ROHS