CB10JB4R30
MFR.Part #
CB10JB4R30
JLCPCB Part #
C2645749
Description
-55℃~+275℃ 10W 4.3Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL48mm Through Hole Resistors ROHS