CB10JB6R20
MFR.Part #
CB10JB6R20
JLCPCB Part #
C2645639
Description
-55℃~+275℃ 10W 6.2Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL48mm Through Hole Resistors ROHS