CB10JB470R
MFR.Part #
CB10JB470R
JLCPCB Part #
C2646015
Description
-55℃~+275℃ 10W 470Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL48mm Through Hole Resistors ROHS