CB10JB260R
MFR.Part #
CB10JB260R
JLCPCB Part #
C5590253
Package
Plugin,48x9.5mm
Description
-55℃~+275℃ 10W 260Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,48x9.5mm Through Hole Resistors ROHS