CB10KB250R
MFR.Part #
CB10KB250R
JLCPCB Part #
C7227356
Package
Plugin,48x9.5mm
Description
-55℃~+275℃ 10W 250Ω Wirewound Resistor ±10% ±200ppm/℃ 插件,48x9.5mm Through Hole Resistors ROHS