CB10JB1R60
MFR.Part #
CB10JB1R60
JLCPCB Part #
C2645590
Description
-55℃~+275℃ 1.6Ω 10W Wirewound Resistor ±5% ±500ppm/℃ 插件,D9.5xL48mm Through Hole Resistors ROHS