CB10JB20R0
MFR.Part #
CB10JB20R0
JLCPCB Part #
C3449541
Description
-55℃~+275℃ 10W 20Ω Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9.5xL48mm Through Hole Resistors ROHS