RNS1FTD470R
MFR.Part #
RNS1FTD470R
JLCPCB Part #
C6408507
Description
-55℃~+155℃ 1W 470Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D2.4xL6mm Through Hole Resistors ROHS