RSMF1JA1K60
MFR.Part #
RSMF1JA1K60
JLCPCB Part #
C6460252
Description
-55℃~+200℃ 1.6kΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D3.2xL9mm Through Hole Resistors ROHS