ASR1JB39K0
MFR.Part #
ASR1JB39K0
JLCPCB Part #
C5555200
Description
-1800ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 39kΩ Metal Film Resistor ±5% 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS