ASR1JB10K0
MFR.Part #
ASR1JB10K0
JLCPCB Part #
C6466484
Description
-1800ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 10kΩ 1W Metal Film Resistor ±5% Plugin,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS