ASR1JB15K0
MFR.Part #
ASR1JB15K0
JLCPCB Part #
C5590210
Description
-1800ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 15kΩ 1W Metal Film Resistor ±5% 插件,D5xL15mm Through Hole Resistors ROHS