TPSMA6L18A
Extended
Manufacturer
SCME
MFR.Part #
TPSMA6L18A
JLCPCB Part #
C7528568
Package
SMAF
Description
-65℃~+150℃ 1 18V 1uA 20.6A 29.2V 600W TVS Unidirectional SMAF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS