SMAJ13CA
Extended
Manufacturer
SCME
MFR.Part #
SMAJ13CA
JLCPCB Part #
C5349848
Package
DO-214AC
Description
-55℃~+150℃ 1 13V 14.4V 18.6A 1uA 21.5V 400W Bidirectional TVS DO-214AC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS