TPSMB33CA-VR
Extended
Manufacturer
SCME
MFR.Part #
TPSMB33CA-VR
JLCPCB Part #
C7528584
Package
DO-214AA
Description
-65℃~+175℃ 1 11.3A 33V 53.3V 600W Bidirectional TVS DO-214AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS