80ZLJ82M8X16
Extended
Manufacturer
Rubycon
MFR.Part #
80ZLJ82M8X16
JLCPCB Part #
C694363
Package
Plugin,D8xL16mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 3.5mm 80V 82uF 8mm ±20% 插件,D8xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS